O nás

Společnost ÚVT s.r.o. byla založena v roce 1998 jako servisní organizace starající se o prostředky IT jiných firem. Od roku 2001 jsme část aktivit firmy směřovali do budování a provozování vlastní telekomunikační sítě ÚVT. Každým dnem síť zdokonalujeme a rozšiřujeme, sledujeme novinky v oblasti telekomunikačních sítí a poskytujeme Vám služby té nejvyšší kvality.

Nyní se zaměřujeme na kompletní poskytovaní telekomunikačních služeb. Máme vybudovanou optickou síť s přístupem do domácností, firem a bytových domů. HW a SW řešení 3P služeb je plně ve vlastnictví společnosti, což zajišťuje koncovým uživatelům plnou kontrolu nad kvalitou poskytovaných služeb.

Máme vlastní autonomní systém pro IP, takže nejsme závislí na jednom poskytovateli tranzitní konektivity. Vlastníme společnost 2connect a.s., která dle objemu přenosů dat v segmentu ISP patří mezi top 12 největších členů NIX.CZ. Firemním klientům zajišťujeme vysokou dostupnost a spolehlivost služeb a nadstandardní zákaznický servis.

UVT

Proč si vybrat internet od společnosti KOSTNET?

V květnu 2019 došlo k propojení sítí ÚVT Internet a KOSTNET, poskytující své služby v oblasti regionu Černokostelecka - okolí Kostelce nad Černými lesy. Společnost ÚVT Internet s.r.o. se v tuto chvíli stává servisní organizací, která zajišťuje technickou podporu zákazníkům v síti KOSTNET.

Nadstandardní klientská péče pro nás není pouhou frází. Každý den pracujeme s maximálním nasazením a největší odměnou pro nás je vaše spokojenost.

Prvotřídní kvalita internetového připojení u nás neznamená pouze rychlost, ale také bezpečnost, účelné řízení datového provozu nebo zajištění optimálního způsobu komunikace.

V celé naší síti jsou použity záložní zdroje napájení zajišťující nepřetržitý provoz všech klíčových částí sítě i při úplném výpadku elektrické energie.

 • Internetové připojení bez omezení dat
 • Smlouva bez závazku
 • Garantovaná a stabilní rychlost
 • Poskytujeme technickou podporu 365 dní v roce
 • Individuální nabídka pro firmy
 • Televize přes internet v ceně vybraných tarifů
 • Při přechodu od jiného poskytovatele dostanete internet po dobu výpovědní lhůty zdarma
 • Mám zájem

  Máte zájem o naše služby? Chcete zaslat nezávaznou poptávku nebo se jen na něco zeptat?

  Napište nám a my Vám rádi na všechno odpovíme.

  Potřebujete poradit?  Zavolejte nám na +420 227 023 023