Je na Vaší adrese INTERNET k dispozici?

Nebo si můžete zobrazit mapu pokrytí bezdrátovým internetem.

Internet pro firmy

Internet pro náročné  

Je pro Vás stabilita a kvalita připojení na prvním místě? Ať už jste velká firma nebo podnikatel pracující z domova, připravíme Vám nabídku připojení dle Vašich potřeb.

UVT pro firmy
 

Jak to funguje?

Spolehlivé telekomunikační služby jsou předpokladem rozvoje a úspěchu každé firmy. Společnost ÚVT Internet proto nabízí připojení k internetu pro firmy a organizace na nejvyšší možné úrovni.

Do Vaší firmy zavedeme vysokokapacitní garantovanou linku kvalitní bezdrátovou technologií. Připojení k internetu do Vaší firmy je řešeno zcela individuálně a samozřejmostí je nepřetržitý monitoring a dohled našich zaměstnanců nad bezproblémovým fungováním internetu ve Vaší firmě.

Dále můžeme nabídnout záložní datovou linku s automatickým přepnutím do 20 sekund. Kontaktujte nás a my Vám nabídneme připojení k internetu přesně přizpůsobené potřebám Vaší firmy.

 

Proč si vybrat internet od společnosti KOSTNET?

V květnu 2019 došlo k propojení sítí ÚVT Internet a KOSTNET, poskytující své služby v oblasti regionu Černokostelecka - okolí Kostelce nad Černými lesy. Společnost ÚVT Internet s.r.o. se v tuto chvíli stává servisní organizací, která zajišťuje technickou podporu zákazníkům v síti KOSTNET.

Nadstandardní klientská péče pro nás není pouhou frází. Každý den pracujeme s maximálním nasazením a největší odměnou pro nás je vaše spokojenost.

Prvotřídní kvalita internetového připojení u nás neznamená pouze rychlost, ale také bezpečnost, účelné řízení datového provozu nebo zajištění optimálního způsobu komunikace.

V celé naší síti jsou použity záložní zdroje napájení zajišťující nepřetržitý provoz všech klíčových částí sítě i při úplném výpadku elektrické energie.

 • Internetové připojení bez omezení dat
 • Smlouva bez závazku
 • Garantovaná a stabilní rychlost
 • Poskytujeme technickou podporu 365 dní v roce
 • Individuální nabídka pro firmy
 • Televize přes internet v ceně vybraných tarifů
 • Při přechodu od jiného poskytovatele dostanete internet po dobu výpovědní lhůty zdarma
 • Mám zájem

  Máte zájem o naše služby? Chcete zaslat nezávaznou poptávku nebo se jen na něco zeptat?

  Napište nám a my Vám rádi na všechno odpovíme.

  Potřebujete poradit?  Zavolejte nám na +420 227 023 023