Jak probíhá zapojení optického internetu u bytových domů?

postup1

1 Objednávka

Po vyplnění nezávazné poptávky, informování se přes naši infolinku 227 023 023 nebo chat, s Vámi domluvíme termín instalace internetového připojení.

 
postup2

2a Realizace internetového připojení

Pokud máte již zřízenou optickou zásuvku, je nutné aby k Vám přijel technik a oživil ji. Pro zapojení Vašeho wifi routeru Vám zapůjčíme media konvertor, který převede optický signál na metalický. Doba instalace trvá cca 1 hodinu.

Pokud nemáte zřízenou optickou zásuvku je zapotřebí si domluvit termín na infolince 227 023 023 nebo na e-mailu [email protected]

Zřízení optické zásuvky a instalace internetového připojení trvá cca 3 hodiny.

2b Realizace TV

K připojení TV je zapotřebí mít aktivní optickou zásuvku. Pro zprovoznění služby Vám zapůjčíme media konvertor, který převede optický signál na metalický a z něho se vede kabel do set-top boxu. Set-top box si můžete zapůjčit za 99 Kč / měsíc, nebo koupit za 2 450 Kč.

2c Realizace internetového připojení + TV

Pokud máte již zřízenou optickou zásuvku, je nutné aby k Vám přijel technik a zprovoznil optickou zásuvku. Pro zprovoznění Vám zapůjčíme media konvertor, který převede optický signál na metalický. Dále je potřeba pořídit si od nás router, který oddělí Internet a TV. Doba instalace trvá cca 1,5 hodiny.

Pokud nemáte zřízenou optickou zásuvku je zapotřebí si domluvit termín na infolince 227 023 023 nebo na e-mailu [email protected] Set-top box máte zapůjčen k balíčku s internetovým připojení zdarma, další Set-top box si můžete zapůjčit za 99 Kč / měsíc, nebo koupit za 2 450 Kč.

Zřízení optické zásuvky, instalace internetového připojení a TV trvá cca 3 hodiny.

 
postup3

3 Smlouva

Na místě se sepíše s technikem smlouva, do které je nutné uvést kontaktní údaje, číslo OP nebo RČ a technická specifikace.

 
postup4

4 Funkční internet

Nyní můžete využívat internetové připojení.

 

Mohlo by Vás zajímat