Služby od KOSTNET.CZ | KOSTNET.CZ

KOSTNET Internet

KOSTNET Internet

KOSTNET Internet je služba, díky které můžete být 24 hodin denně 7 dní v týdnu on-line. Tato služba je vhodná jak pro domy či byty, tak s dalšími tarify i pro velké firmy a státní instituce, kde záleží zcela na garantované šířce pásma. Více informací o této službě.
KOSTNET IPTV

KOSTNET IPTV

KOSTNET IPTV je služba, která přináší vysílání přímo do Vašeho televizoru, počítače nebo tabletu. Při jejím využívání získáte do domácnosti další příjem televizních programů a na televizoru můžete využít všech možností IPTV. Nemusíte si instalovat TV anténu ani satelit anténu , ladit ani nastavovat - stačí kliknout a vyberet si z nabídky kanálů. .
KOSTNET Telefon

KOSTNET Telefon

KOSTNET Telefon je služba, díky které můžete komunikovat pomocí protokolu VoIP. Získáte běžné telefonní číslo středočeského kraje a můžete komunikovat, nikdo kromě Vaší peněženky nepozná, že již neplatíte vysoké poplatky nadnárodním operátorům. Více informací o této službě.

Návrhy sítí

Návrhy a realizace sítí

KOSTNET Vám navrhne jakékoli metalické či optické síťové řešení. Strukturovaná kabeláž, redundantní spoje, dublované spoje, QoS. Rychlosti 100 mbps až 1000 mbps. S optickými vlákny spojení až na 150 Km. Instalace na klíč je samozřejmostí.
Návrhy bezdrátových sítí

Návrhy a realizace bezdrátových sítí

Bezdrátové sítě a to jak radiové, tak optické jsou naší hlavní doménou. Díky našim zkušenostem Vám nabídneme maximálně odolné řešení proti poruchám v síti. Dublování spojů a redundantnost spojů. Používáme nejmodernější techniku, která je finančně dostupná a zároveň velmi stabilní.
Servis PC

Servis PC a Serverů

Školení technici Vám rádi pomohou s vaším PC či Serverem. Reinstalace operačního systému, odvirování, prevence proti virům. Nabízíme také školení pro začátečníky a středně pokročilé v ovládání a práci s PC a to u Vás doma, nemusíte nikam chodit a vše si vyzkoušíte na svém PC.
Kamerové systémy

Kamerové systémy, vzdálený dohled

Ochraňte si svůj majetek! Nabízíme Vám kompletní řešení kamerových systému s přenosem pomocí sítě Internet. Odkudkoli ze světa se můžete podívat domu či do Vaší firmy, zda je vše tak jak má být. Naše portfolio zasahuje jak malé projekty, tak rozsáhlé kamerové systémy.
VoIP řešní

VoIP a telefonní řešení

VoIP - tato čtyři písmena znamenají buducnost. Představte si, že přes jedu přípojku, jeden kabel máte jak Televizi, Internet, Telefon a další specializované služby. Už neplatí kolik služeb tolik drátů. VoIP je přenos hlasu budoucnosti, která nastává právě dnes.
Návrhy a implementace serverů

Instalace serverů a speciálních síťových zařízení

Stojíte před problémem zřízení Webového, Mailového, Souborového či komunikačního serveru? Nevadí! KOSTNET Vám Váš server vytvoří na klíč. Servery s operačními systémy typu Windows Server nebo Linux patří k světové špičce co se výkonu a stability týče.
Instalace DVB-T a Satelitních antén

Instalace DVB-T2 a Satelitních antén

Zajístíme to nejlepší, dle vašich požadavků DVB-T2 a Satelitních antén. Vypracujem návrh a cenovou nabídku dle vašich požadavků a instalujeme i Vámi zakoupené zařízení

 Další informace

Vzálená podpora uživatelů

Vzálená podpora uživatelů

Vzdálená podpora je služba, díky které se servisní technik může připojit k počítači zákazníka a na něm provádět servisní zásah. Samotnému zásahu předchází telefonická či jiná konzultace se servisním technikem. Technik provádí pouze předem domluvené úkony za zákazníkovy asistence. Prostředkem pro vzdálenou podporu je program Teamviewer.

 

Vzálená podpora uživatelů

Vzálená podpora uživatelů

Vzdálená podpora je služba, díky které se servisní technik může připojit k počítači zákazníka a na něm provádět servisní zásah. Samotnému zásahu předchází telefonická či jiná konzultace se servisním technikem. Technik provádí pouze předem domluvené úkony za zákazníkovy asistence. Prostředkem pro vzdálenou podporu je program AnyDesk.
Stručně o nás
Společnost KOSTNET v.o.s. je největší poskytovatel internetu v Kostelci nad Černými lesy a širokém okolí černokosteleckého regionu. Páteřní sítě byly vybudovány již na počátku roku 2007 a od té doby jsme investovali značené finance, úsilí i znalosti do dalšího budování sítě KOSTNET.CZ. V současné době jsme připojeni k internetu pomocí vysokokapacitního připojení, které zajišťuje kvalitní datové, hlasové i internetové služby.
FB img

KOSTNET v.o.s.

Lipanská 186

Kostelec n. Č. lesy

Telefonická objednávka služeb:311 249 470
Technická podpora:777 729 470
Napište nám: kontaktní formulář